Hallitus ja muut toimijat

Hallitus 2021

Kari Myllymäki
kari.myllymaki@anvianet.fi
040 523 4074
Hallituksen puheenjohtaja, Nuoriso- ja valmennusjaosto

Timo Ronkainen
timo.ronkainen@anvianet.fi
040 528 0701
Hallituksen jäsen, kuntosuunnistuvastaava

Emma Halla-aho
emma.halla.aho@gmail.com
044 587 6300
Hallituksen jäsen, seuralehden päätoimittaja

Seppo Nurisalo
seppo.nurisalo@gmail.com
040 728 0865
Hallituksen jäsen, taloudenhoitaja, karttajaoston pj

Minna Maunula
minna.maunula@gmail.com
040 5111113
Hallituksen jäsen, varapj, Nuoriso- ja valmennusjaosto

Raija Lumiaho
raija.lumiaho@kotinet.com
040 5300 241
Hallituksen jäsen, sihteeri

Jarkko Orjala
jorjala@gmail.com
050 353 4127
Hallituksen jäsen, kuntosuunnistusjaosto

Timo Mäkelä
timo.makela@boliden.com
040 732 6637
Hallituksen jäsen, irtaimistoluettelon ylläpito

Petri Kettu
petri.kettu@kokkola.fi
040 7186 180
Hallituksen jäsen, Koulu kartalla-yhteyshenkilö

Jäsenrekisteri

Seppo Nurisalo
seppo.nurisalo@gmail.com
040 728 0865

Kirjanpitäjä

Esa Saarela
esaarela@fmi.com
050 4445 240

Kartta-asiat

Timo Hongell
timo.hongell@chydenius.fi
050 3047 406

Leikekirjan pitäjät

Anne Stoor ja Kirsti Kattilakoski

Lomaosakevaraukset

Sinikka Tuomaala
sinikka.tuomaala@pp.kpnet.fi
050 4454 856

Instagrampäivitys

Milja Hyyppä

Varastovastaava

Pesti vapaana

Seuran varasto- ja kokoustila Kos-koppi


Hagströmin kulma, Pitkänsillankatu 1-3, käynti sisäpihalta, ovi A2.

Kokkolan Suunnistajat ry:n tilinumero

FI73 5162 0050 0487 95.


   
Lisää uutisia
Kokkolan Suunnistajat
«  Maaliskuu   »
Kategoriat