Hallinto

Hallitus 2021

Kari Myllymäki
kari.myllymaki@anvianet.fi
040 523 4074
Hallituksen puheenjohtaja, Nuoriso- ja valmennusjaosto

Timo Ronkainen
timo.ronkainen@anvianet.fi
040 528 0701
Hallituksen jäsen, kuntosuunnistus

Emma Halla-aho
emma.halla.aho@gmail.com
044 587 6300
Hallituksen jäsen, seuralehden päätoimittaja

Seppo Nurisalo
seppo.nurisalo@gmail.com
040 728 0865
Hallituksen jäsen, taloudenhoitaja, karttajaosto

Minna Maunula
minna.maunula@gmail.com
040 5111113
Hallituksen jäsen, varapj, Nuoriso- ja valmennusjaosto

Raija Lumiaho
raija.lumiaho@kotinet.com
040 5300 241
Hallituksen jäsen, sihteeri

Jarkko Orjala
jorjala@gmail.com
050 353 4127
Hallituksen jäsen

Timo Mäkelä
timo.makela@boliden.com
040 732 6637
Hallituksen jäsen

Petri Kettu
petri.kettu@kokkola.fi
040 489 2158
Hallituksen jäsen


Seuran varasto- ja kokoustila Kos-koppi


Hagströmin kulma, Pitkänsillankatu 1-3, käynti sisäpihalta, ovi A2.

Kokkolan Suunnistajat ry:n tilinumero

FI73 5162 0050 0487 95.


   
Lisää uutisia
Kokkolan Suunnistajat
«  Tammikuu   »
Kategoriat